We´re back!

Godmorgon tisdag!
Casper är skickad till skolan och jag njuter av min andra kopp kaffe! Nu är det back to reality, ska bli skönt att få komma igång med rutiner och dylikt igen. Både jag och Cappe mår bäst av att ha det så!
Jag ska snart få i mig lite frukost och sedan ska jag faktiskt krypa ner i sängen en stund till, vila och kolla lite serie tänkte jag. Jag har inte vågat känna efter hur jag mår än så vi får se vad dagen har att erbjuda.. Jag ska iallafall ut på en powerwalk! Hade behövt hämta paket på Planteringen (området jag bodde på innan sommaren) också, men får se om det blir gjort idag eller inte..
Hur ser din tisdag ut?
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
FEMALE POWER!?!
Då tycker jag att du ska joina oss på Facebook nu!
En grupp med trygghet, respekt, gemenskap och massor av goa skratt!
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Jag själv har påbörjat rensning av klädkammaren, för det blir så lätt att man slänger in sånt man inte vet vad man ska göra med där, men nu har jag tagit tag i det och det känns skönt.